Private Pilates-ring
wo 17 nov
|Studio
Wil jij extra aandacht voor je houding en uitvoering van oefeningen met de pilates-ring? Geef je dan op voor een private pilates-sessie!


Tijd & Locatie
17 nov 2021, 22:45 – 23:45 CET
Studio, Marktstraat 59, 3925 JS Scherpenzeel, Netherlands
Over dit event:
In november introduceren wij de pilates-ring in onze lessen! Een prachtig hulpmiddel waarmee je nog beter ervaart welke spieren je moet aanspannen en hoe je je houding correct houdt tijdens de lessen pilates.
Heb jij blessures zoals een zwakke rug of bekken, of vind jij het gewoon fijn om van docent Mariska even wat extra aandacht te krijgen voor jde juiste houding en uitvoering? Geef je dan op voor een Private Pilates-sessie op woensdag 17 of zaterdag 20 november! Je krijgt dan een uur lang les in een klein groepje van 2 tot 5 personen in de studio, waarbij alle tijd en aandacht voor je is en je de oefeningen met ring volledig leert kennen. Deelname aan een sessie bedraagt 20 euro; leden ontvangen 50% korting! Graag opgeven via deze pagina, geef daarbij aan welke datum je voorkeur heeft.