top of page

Runfit voor Beginners!

do 17 sep

|

Outdoorlocatie Valleikanaal

Ben jij een échte beginner? (Als in: vind jij een paar minuten hardlopen eigenlijk al te zwaar?) Dan is dit traject voor jou!

Runfit voor Beginners!
Runfit voor Beginners!

Tijd & Locatie

17 sep 2026, 19:00 – 19:30

Outdoorlocatie Valleikanaal, Nieuwstraat 76, 3925 Scherpenzeel, Nederland

Over dit event:

Sta jij na twee trappen al naar adem te happen? Wint je kleuter het van jou wanneer jullie samen een sprintje trekken? Wil jij eigenlijk bootcampen, maar ben je als de dood voor die stukjes hardlopen? Dan is dit traject ècht iets voor jou:

Ik -coach Mariska- ga jou samen met andere beginners klaarstomen voor de Florijn Winterloop 5km. Dit gaan we geleidelijk en met kleine stapjes doen: We hebben tenslotte 3,5 maand de tijd. Ik wil jou het plezier in hardlopen weer laten ervaren – zonder blessures! 💚


Hoe gaan we dat doen?

  • Eens per week volg je samen met de groep de Runfit-les van coach Dagmar. Deze vindt plaats op donderdagavond 19:00 uur. Bij een aantal Runfits ben ik aanwezig voor extra begeleiding.

  • Daarnaast train je 2x per week zelfstandig met een op maat gemaakt trainingsschema.


Deel dit event

Kunnen wij je verder helpen?

Opgeven voor een proefles kan via dit formulier

 

Voor overige vragen, vul naastgelegen formulier in of mail naar: 

klantenservice@defitfanaat.nl

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Outdoorlocatie: Valleikanaal 

Nieuwstraat 76 - Scherpenzeel

Indoorlocatie: De Breehoek

Marktstraat 59 - Scherpenzeel

Bedankt voor je bericht! We nemen zo snel mogelijk contact met je op.

bottom of page